Al diablo con los guapos Serbia®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Al diablo con los guapos Serbia®

Welcome
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» Ocenite i prokomentarisite awatar i potpis osobe iznad
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimeČet Maj 31, 2012 8:34 pm od Stefy

» ....vs....
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimeČet Maj 31, 2012 8:27 pm od Stefy

» Zdravooo :))
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimeČet Maj 31, 2012 8:18 pm od Stefy

» Extazy Gaming Forum
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimeČet Jul 01, 2010 8:23 am od Extazy Gaming Clan

» :D:DŠkolski biseri:D:D
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimePet Avg 28, 2009 2:14 pm od Dikica

» Wash omiljeni predmet
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimePet Avg 28, 2009 2:04 pm od Dikica

» Wicite na saw glas
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimePet Avg 28, 2009 1:51 pm od Dikica

» Chat smajlijima
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimePet Avg 28, 2009 1:50 pm od Dikica

» Ko je trenutno on-line
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimePet Avg 28, 2009 1:42 pm od Dikica

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

 

 Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Moderator
Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Ženski Broj poruka : 414
Godina : 28
Lokacija : Sa aLLiSSon U MEXICU!.. =))
Fan icon : Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) 2l9p5qa
Nesto o meni : Hi,ja sam bLLaZZena,i OBOZAWAM aLLiSSon LozZ!!
Koloko volite seriju \"Prokleta lepota\"? :
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Right_bar_bleue

Refren neke vas omlijlene pesme: : No la supiste qurer,te hizo falta entender cuando se ama se tiene que dar la vida y no basta con tan solo pretender... =))
Datum upisa : 18.01.2009

Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Empty
PočaljiNaslov: Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =)   Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimeSre Feb 25, 2009 6:47 pm

1.Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) 14u9zdi <-- owo je nisam bas lepo,ali sam se trudila.. to sam naprawila nabrzaka.. =))
2.Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) 2njxeoh <-- owo je ALLISSON .. xexe.. znate..
3.Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) 20ije52 <-- Jonas Brothers.. xD
4.Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) 20rljcw <-- JA.. !!
5.Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) 9ghqix <-- Allisson,ali nisam bas lepo.. to je kada sam pocela da radim.. mislim da mi je to bila prwa slika koju sam naprawila..xD
6.Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Zvq8mb <-- i owo mi je bila jedna od prwih slika koje sam napraw. Shocked
7. cherry Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) 2mqlylh cherry <-- owo sam ruzno.. ali nmwz..

Owo bi bilo to.. imam mnogo slika koje sam naprawila,ali to su uglawnom B.F.F PHOTOS..
Postawicu kad uradim nowe.. Very Happy
Komentari.. xD
Nazad na vrh Ići dole
Makica
Moderator
Moderator
Makica


Ženski Broj poruka : 166
Godina : 32
Lokacija : Srbija
Humor : :)
Fan icon : allisson lozz
Nesto o meni : Volim seriju Al diablo con los guapos....muchissimo :*
Koloko volite seriju \"Prokleta lepota\"? :
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Right_bar_bleue

Vas 4um: : Nemam svoj forum
Refren neke vas omlijlene pesme: : Nobody want to be lonely,nobody want to cry....
Datum upisa : 27.01.2009

Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =)   Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 1:55 am

super su ti radovi blazenka...tako mi slatko da te zovem Smile
Nazad na vrh Ići dole
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Moderator
Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Ženski Broj poruka : 414
Godina : 28
Lokacija : Sa aLLiSSon U MEXICU!.. =))
Fan icon : Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) 2l9p5qa
Nesto o meni : Hi,ja sam bLLaZZena,i OBOZAWAM aLLiSSon LozZ!!
Koloko volite seriju \"Prokleta lepota\"? :
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Right_bar_bleue

Refren neke vas omlijlene pesme: : No la supiste qurer,te hizo falta entender cuando se ama se tiene que dar la vida y no basta con tan solo pretender... =))
Datum upisa : 18.01.2009

Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =)   Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 8:21 pm

Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) 908327 Very Happy

HwaLa.. malO su weLiKe aL! nmwZ..
xExE.. takO mE zOwu samo mY faM!LLy.. Al! mOzes ! t! akO Oces.. =)
aL! Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) 333954
Nazad na vrh Ići dole
~Fan de ADLGP~
Admin
Admin
~Fan de ADLGP~


Ženski Broj poruka : 530
Godina : 32
Lokacija : na RBD koncetu!!!!
Fan icon : Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Jh3t6a
Koloko volite seriju \"Prokleta lepota\"? :
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.08.2008

Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =)   Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 11:19 pm

super su a jel ih pravis preko photoscape-a?
Nazad na vrh Ići dole
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Moderator
Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Ženski Broj poruka : 414
Godina : 28
Lokacija : Sa aLLiSSon U MEXICU!.. =))
Fan icon : Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) 2l9p5qa
Nesto o meni : Hi,ja sam bLLaZZena,i OBOZAWAM aLLiSSon LozZ!!
Koloko volite seriju \"Prokleta lepota\"? :
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Right_bar_bleue

Refren neke vas omlijlene pesme: : No la supiste qurer,te hizo falta entender cuando se ama se tiene que dar la vida y no basta con tan solo pretender... =))
Datum upisa : 18.01.2009

Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =)   Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 10:43 pm

Tnx..
da.. preko njega.. =))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =)   Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moji radowi.. By: (= _*_bLLaZZena_*_ =)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Wasi radowi
» moji radovi=]
» Moji radovi-Makica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Al diablo con los guapos Serbia® :: Off ADCLG :: Wasi radowi-
Skoči na: